Flora Design

Студія професійного ландшафтного дизайну
Flora Design

“Щастя в дім приходить через сад..”

__________________
Китайська мудрість

Ми – команда професіоналів, які працюють у сфері ландшафтного дизайну понад 25 років.

Для нас Ландшафтний дизайн – це мистецтво перетворення безликої території на мальовничий, комфортний для життя сад. Наш досвід дозволяє втілити практично будь-які Ваші мрії та побажання у ландшафтному дизайні. Ми вміємо створити красу на невеликих присадибних ділянках та впорядкуємо територію заміських комплексів на кілька гектарів, а наша команда професіоналів зможемо зробити це швидко та якісно. Ми майстерно поєднуємо побажання клієнта з наявними можливостями, у результаті кожен наш готовий об`єкт це красивий простір наповнений життям та позитивною енергією.

Відкритість до нових тенденцій, постійне розширення кругозору дають нашій команді можливість динамічно розвиватися. 
До кожного об`єкта ми ставимося дуже відповідально, адже те, що ми створимо сьогодні, має радувати око і серце замовників довгі роки.

Команда Флора дизайн пропонуємо рішення «Під ключ» починаючи від проектування, закінчуючи підготовкою ділянки, виконанням та можливістю подальшого обслуговування, щоб вам не потрібно було ні про що турбуватися, окрім як насолоджуватися хорошим сервісом та результатом. Ми приділяємо велику увагу підбору рослин та використовуємо тільки якісний посадковий матеріал, щоб з кожним роком ваш сад мав ще кращий вигляд.

Довірте свій сад досвідченим рукам наших ландшафтних дизайнерів, вони подбають про все, від створення до догляду.
Ми пишаємося нашою командою, адже за час від створення першого проекту до тепер, у нас безліч задоволених клієнтів, чудових садів та маса позитивних відгуків. Ми співпрацюємо з виробниками найкращої ландшафтної продукції. Нам довіряють та нас рекомендують, а це найкраща похвала для команди Флора Дизайн!

Контакти для консультації та замовлення:

(050) 541-28-07
(067) 900-00-55

Контакти офісу:

(0332) 78-55-99
(0332) 78-55-98

Послуги спец. техніки:

(099) 493-77-33

Адреса:

м. Луцьк, проспект Перемоги 24

Довіртесь професіоналам з досвідом: